Praca kurier Uber Eats - elastyczny czas pracy!

Gdańsk
Oferta opublikowana04.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Obowiązki

Uber Eats to platforma do zamawiania jedzenia z restauracji. Klient składa zamówienie za pomocą aplikacji, restauracja je przygotowuje, a Ty musisz je odebrać i przekazać do niego. Spokojnie, bo jest to prosta praca mobilna z elastycznym grafikiem. Dodatkowo możesz przemieszczać się wybranym środkiem transportu. Może być to m.in. rower, skuter bądź samochód.

Wymagania

- Pełnoletność.
- Pojazd - rower, skuter, motocykl, auto.
- Telefon z możliwością instalacji aplikacji i dostępem do internetu.
- Chęć do pracy.

Oferujemy

Jakie oferujemy korzyści?

  • Wysokie zarobki! Rekordziści osiągają miesięcznie nawet ponad 6000 zł.
  • Bez grafiku i elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojej dyspozycyjności.
  • Wypłaty co tydzień.
  • Wsparcie i pomoc w języku polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00.

Kliknij Aplikuj, otworzy Ci się nasza strona - kliknij “Zostań kurierem” i zostaw swoje dane.

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 730 717 178.