Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca dodatkowa lub stała - bez doświadczenia elastyczne godziny, wysokie zarobki

Dodano: 15.11.2021
Umowa zlecenie
Pełny etat
Rekrutacja zdalna

WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ ROBIĄC COŚ DOBREGO

Sun Pro to ludzie.
Ludzie pełni pasji i zaangażowania, których wspólny wysiłek pozwala zakończyć dzień ze świadomością, że poprawiliśmy jakość powietrza, którym wspólnie oddychamy.
Liczy się to kim jesteś, jakimi wartościami się kierujesz - Twój wiek, wykształcenie i doświadczenie - to tylko liczby.

Liczą się ludzie.

Zaplanuj swoją przyszłość z Nami i przyczyniaj się do tego, aby Świat każdego dnia stawał się lepszym miejscem do życia.

Godziny pracy: min. 15 h tygodniowo
Stawka: 20-25 pln/h netto (“na rękę”) (26,50 - 33,10 pln/h brutto)

500 zł za polecenie do pracy!

Łomianki Dolne

Obowiązki

  • przeprowadzanie bezpośrednich wywiadów z mieszkańcami (praca w terenie)

  • zebranie danych wg ustalonych kryteriów i zgodnie z kluczem pytań

  • wysyłanie codziennych raportów

Wymagania

  • jesteś dyspozycyjny minimum 15 godzin tygodniowo

  • godziny pracy ustalamy indywidualnie

  • jesteś osobą sumienną i rzetelną

  • posiadasz prawo jazdy i samochód (ogromny, dodatkowy atut)

Oferujemy

  • umowę zlecenie (maksymalnie można zarobić “na rękę” 4.200 pln przy pełnym wymiarze godzin)

  • stawkę za każdą godzinę wykonywania zlecenia 20-25 pln netto "na rękę"

  • opiekę Koordynatora od wdrożenia po same wykonywanie obowiązków

  • jeżeli polecisz kogoś do pracy, a On/Ona przepracuje 3 miesiące, otrzymasz od Nas 500 zł!

Wszystko, co osiągamy - osiągamy dzięki ludziom.

Jeżeli chcesz pracować z ludźmi, którzy po prostu się lubią i to, co robią - robią z pasją, a dodatkowo chciałbyś zdobywać cenne doświadczenie w branży OZE - aplikuj do Nas!

POWODZENIA!