Inny16 000-17 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Szukasz pracy, w której będziesz mógł się rozwijać? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Marzysz, żeby połączyć pracę ze zwiedzaniem nowych miejsc? Szukamy doświadczonego kucharza do pracy w Danii. Jeśli chcesz szybko znaleźć pracę za granicą, zgłoś się do nas!

Obowiązki

  • Praca na stanowisku samodzielnego kucharza
  • Dbałość o standardy wydawanych posiłków
  • Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie min. 5 lat
  • Znajomość j. angielskiego - poziom komunikatywny

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki do 30 000 DKK/msc
  • Praca od 1 maja!
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę z szwedzkim pracodawcą
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc kontrahenta w organizacji zakwaterowania