Hotistin Sp. z o.o.

4.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hotistin Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Hotistin Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kucharz. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Szym-x Nowy wpis

Fajnie, fajnie, fajnie. Mają trochę zawiłą umowę. Trochę się bałem nawet to podpisać. Ale ciśnąłem w biurze i mi wytłumaczyli każdy paragraf. W końcu podpisałem i szczerze z lekkim stresem czekałem na 15-go. Ale okazało się że wypłata jest na koncie na czas, a wraz z nią przyszedł zwrot za dojazd :) A warunki super - dobry nocleg (mały domek dla trzech osób - osobne pokoje, kuchnia, łazienka), praca ciężka ale dająca satysfakcję (kelner). Szwedzi ok, Szwecja super (byłem w Karlskronie). Tylko angielski trzeba znać, inaczej ciężko.

Martyna

Polecam. Jestem już drugi miesiąc na sprzątani u w hotelu i jest ok! Pierwsza wyplata wpłynęła na czas. Początki trudne, bo inny kraj i daleko i wogóle... Szwedzi też jacyś "inni" tacy jakby zero emocji. Ale jak coś nie tak, to zaraz wytłumaczą i nie ma niedomówień. Pomogły mi inne dziewczyny z Polski i teraz już śmiga się tu bardzo fajnie. Dobry kontakt z biurem w PL więc można powioedzieć, że czuję się bezpiecznie.

Sebastian Nowy wpis
@Martyna

Martyna, możesz na priv z moją żoną pogadać? mail lub (usunięte przez administratora)

Administrator Nowy wpis

Co sądzisz o atmosferze w firmie Hotistin Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hotistin? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Praca kucharz zagranica 15€/h na rękę wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Ezi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Kandydat

Sam zastanawiam się nad wyjazdem jako kucharz. Jest ktoś kto może szerzej opisać tą pracę?

Czy w Hotistin Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Norrick
@Pytanie

Nie spotkałem się żeby agencja dawała bonusy ale już na miejscu jak dobrze się zakręcisz to szwedzki szef za dobrą robotę cośyam potrafi odpalić ;)

@Norrick

A tu nie chodziło w pytaniu o pracowników tej agencji a nie tych których zatrudniają? Bo widzę, że przez to wiele niedomówień może wyjść. ;)

Manu

Przed wyjazdem miałem stracha. Szwecja to jednak dość daleki kraj i w sumie mało u nas znany. Teraz po prowrocie mogę powiedzieć, że strach ma wielkie oczy! Pracowałem w niewielkim hotelu jako kelner. Czasem pomagałem jako barman (płatne nadgodziny) .Pieniądze były na czas (i to całkiem fajne), nocleg w pokoju dwuosobowym, jeden posiłek dziennie za darmo, reszta z rabatem. Na miejscu spoko ekipa, pracodawca małomówny ale przy tym całkiem przyjazny. A sama Szwecja zachwyca, chociaż oczywiście nie jest to tani kraj. Ale świetna przygoda połączona z zarobkiem.

Ilona
@Manu

No to fajnie, a powiedz mi jak językowo dawałeś radę? Trzeba znać szwedzki czy niekoniecznie?

Manu
@Ilona

Szwedzki? Absolutnie nie jest wymagany. Nie wiem nawet czy ktokolwiek poza Szwedami potrafi się szwedzkiego nauczyć XD W pracy wymagany jest angielski (poziom zależy od zlecenia). A z każdym Szwedem, w sklepie, na dworcu itp. dogadasz się po angielsku. To jakby ich drugi język narodowy.

Anik
@Manu

Hejka, mam kilka pytań co do tego stanowiska, moglibyśmy się jakoś skontaktować e-mailowo? :)

Ilona
@Manu

Wwierz mi - ja znam Polaka który umie szwedzki! :D Więc jednak ktoś poza Szwedami go używa :D No ale jak po angielsku da radę to super. A tak w ogóle to na długo tam miałeś umowę?

Zainteresowana
Kandydat

Hej czy ktoś jest może zainteresowany wyjazdem? Mnie by interesowała praca kelnerki :) Moze razem byśmy pojechali? moj gmail: icantdie19@gmail.com

Michał
@Zainteresowana

Ja nawet byłbym chętny. Tylko wszystko zależy od zarobków. Ktoś wie ile da radę wyciągnąć jako kelner? Jest szansa na dobre napiwki :D?

Viking
@Michał

Napiwki w Szwecji to standard. I jakoś przyjemniejsze są w Koronach niż PLN ;) Ogarniesz przyzwoitą kasę. Tylko pamiętaj, że każde zlececenie to inna stawka. Więc po prostu radzę zadzwonić i zapytać co mają aktualnie. Dokładnie Ci powiedzą ile na rękę i ile masz zakontraktowanych godzin pracy.

Walt
Kandydat

Witam, pracował ktoś na zmywaku(albo zamierza pracować)? Jakie macie doświadczenia?

Mtz
@Walt

Ja jestem na wstępnych rozmowach jak mnie wezmą jade

Walt
@Mtz

Fajnie, ja też planuję jechać,tylko na razie nie mogę, jak pojedziesz daj znać podam ci mój e mail,dobrze wiedzieć przed wyjazdem z pierwszej ręki jak wygląda syyuacja na miejscu(praca, zakwaterowanie itp)

@Walt

A to może teraz ktoś jest i by opowiedział o aktualnych warunkach na kwaterach?

Jak szefostwo w Hotistin Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Pam
@Pytanie

Co w umowie, to na koncie - to chyba najważniejsze :) Byłam już dwa razy - pokojowa w Bostad. Szwedzi na miejscu mili, wyrozumiali i pomocni, choć oczywiście mają swoje zasady i wymagają rzetelnej pracy. Obsługa w biurze na miejscu - w Polsce na wielki plus. Bardzo pomocne młode Panie M i W.

@Pam

Nie bałaś się wyjeżdżać tak daleko w obce miejsce? :/ Podziwiam serio

Hey
@Urszula

Współpracowałam z agencją i nie polecam. Na początku wszystko fajnie ok. Łatwy kontakt. Panie mile.chetne do pomocy. Ale agencja jest słabo poinformowana. Nie znaja sie na szedzkich przepisach np. Dotyczacych podatku , ktory przyjdzie Ci zaplacic. Bo na zwrot nie masz co liczyć. Więc jak zarobisz w wakacje ,to kasę odłóż, żeby mieć z czego zapłacić nie mały podatek. Po pierwsze nawet nie wiedzą czy w pokoju jest wifi. Po drugie jedziesz na miejsce i masz niemile niespodzianki np. Okazuje się że musisz płacić za pokój, po drugie do sklepu daleko. Po trzecie nie polecam hotelu w Bästad. Brak komunikacji miejskiej. Jedne wielkie (usunięte przez administratora) Szefowa jest niesympatyczna i bardzo niesprawiedliwa. Traktuje ludzi jak tania sile robocza. A najsmieszniejsze sa filmiki na (usunięte przez administratora) ktore tak koloryzuja prace w tamtejszym hotelu. Długo by opisywać. A jak się kończy współpraca z agencją i potrzebujesz dokumentów od nich totalnie Cię olewaja.

Alicja
@Hey

Cześć, nikt nie wspomina o języku. Angielski w jakim stopniu trzeba znać, żeby przyjęli? I biorą młodych głównie, czy około 50' mam szansę?

Martyna
Kandydat

Hej! Jakie stanowiska najczęściej oferuje ta agencja i jakie są warunki na miejscu? Z góry dzięki za odpowiedzi!

Cleo
@Martyna

Ja już byłam trzy razy jako pokojówka. Sprzątanie pokoi w hotelu nad morzem. Zakwaterowanie miałyśmy w domkach tuż obok. Dwie osoby na domek, każda miała swój pokój. Do tego dla pracoaników jest osobna kuchnia, jadalnia i pralnia. Wszystko, co potzreba. Posilek jeden w ciągu dnia gratis z kuchni w restauracji hotelowej. Praca po 8 godzin, w sezonie i weekendy dłużej - nadgodziny płatne. Jako dla młodej osoby, bardzo fajne zajęcie i godne pieniążki (zawsze na czas). Nie przepadam może za Szwedami bo są raczej zamknięci w sobie ale za to uczciwi i cierpliwi. Więc całość batdzo na plus. Pozdrowionka!

Poziomka
@Martyna

Pokojówki ale także kelnerki. To się fajnie opłaca - bo Szwecja to nie tylko lato. Zimą mają duże zapotrzebowanie na tzw. stoły świąteczne i do miejsc narciarskich. Wtedy też warto popytać o wyjazd.

Peters
@Martyna

Warunki jak najbnardziej na plus! Wypłata na czas i to z dobrą stawką godzinową. Pracodawcy traktują Cię fair. Nocleg najczęściej tam gdzie pracujesz - ja tak miałem w hotelu (kucharz). Wyjazd do pracy zawsze ma swoją specyfikę (daleko od domu itp) więc jeśli wyjeżdżać to ze sprawdzonymi firmami. Tu mogę polecić.

@Peters

No właśnie się serio o to zmartwiłam, bo to jednak podróż w nieznane. Zwłaszcza taki wyjazd dla samej, młodej dziewczyny może wydawać się przerażający.... Czyli serio dosłownie każdemu byś poręczył za nich? To 100% bezpieczne?

Weronika Z (pokojówka)
@Urszula

@Peters ma rację. Ja też potwierdzam wypłacalność i dobrą pomoc ze strony Pań Magdy i Weroniki. Z każdym pytaniem można się do nich zgłosić. Umowa jest prosta i jasna. Pieniądze na czas. A przygoda bez dwóch zdań - Szwecja jest mega fajnym krajem!

@Weronika Z (pokojówka)

No właśnie lokalizacja bardzo mocno zachęca. Najgorzej jest przeżyć ten pierwszy raz później pewnie już z górki tak naprawdę chyba jest... Czyli gdzie ewentualnie najlepiej się zgłosić jeśli się zdecyduję?

Mateusz
@Urszula

Hej też się zastanawiam nad wyjazdem jako kucharz. A Ty zdecydowałaś juz?

Hey
@Cleo

Posiłek gratis ??? Za posiłek przecież powtracają z wynagrodzenia.

@Mateusz

Jeszcze nie wiem, nie jestem przekonana. Znacie jakieś zachęty ewentualnie, żeby móc się zdecydować?

Kinga
@Urszula

Cześć , ja jestem w takim mniejszy, ze tez szukam pracy i najchętniej chciałabym pojechać z kimś albo pojechać i już wiedzieć, ze będzie zaufana osoba. Czy podjęłas już prace?

Karolina
@Kinga

Jeśli nadal rozważasz wyjazd odezwij się na karolina.8397@gmail.com. Sama mam w planach pojechać do Szwecji :)

Natalia
@Cleo

Hejka a jakiś dzień wolny dla siebie jest ?

Xyz

Czy wybiera się ktoś do pracy jako pokojówka?

@Xyz

Cześć,ja myślę nad wyjazdem jako pokojowa od maja, odezwij się,może pojedziemy razem bo sama trochę się boje

Xyz
@Marta

Też sama się boję,podaj kontakt do siebie

Mery
@Xyz

Też jestem zainteresowana wyjazdem w najbliższym czasie. Fajnie by było się wybrać razem, zawsze to raźniej :3

@Xyz

Pisz na martaandruszewska@gmail.com, pozdrawiam!

@Mery

Napisz na martaandruszewska@gmail.com,może pojedziemy razem ☺️

Kinia
@Marta

Cześć ! Wyjechałaś już do pracy ?

XYZ
Kandydat

Witam, czy ktoś myślał nad wyjazdem w czerwcu jako pokojowa/y? A może ktoś już pracuje lub pracował i jest w stanie odpowiedzieć na kilka pytań? :)

Jeziorak
Kandydat

Dziwne rzeczy się dzieją ostatnimi dniami. Pojawiają się oferty które według Pani do której dzwoniłem są już nieaktualne. Miałem patrzeć na datę dodania ale nie wszystkie oferty takowa maja. Za pierwszym razem kiedy dzwoniłem oferta była aktualna, na drugi dzień dostaje wiadomość, ze kontrachent wybrał kogoś innego. Bardzo logiczne i zrozumiałe. Ale gdy pojawia się kolejne ogłoszenie w Niedziele, po czym w poniedziałek dzwonię i pytam i dowiaduje się ze już nie aktualne( nie wiedziałem , ze dzwonię do tej samej firmy) pytam Panią jak to możliwe bo ogłoszenie wyszło wczoraj czyli tak jak wspomniałem w Niedziele. Dostaje odpowiedz, ze za stronę marketingowa ta Pani nie ponosi odpowiedzialności. Pytam jeszcze raz, czyli nadajecie ogłoszenia już nie aktualne? Po czym Pani odpowiada już nie zbyt przyjemnym głosem, ze jeszcze wczoraj ( czyli w Niedziele )to ogłoszenie było aktualne. Z tego co wiem agencja Hotistin pracuje od pon do pt. Nasuwa się pytanie jak została przeprowadzona rekrutacja w Niedziele. No ale cóż może to był znak… Po stwierdzeniu przez Panią z Hotistin, ze w Niedziele było aktualne stwierdziłem, ze zakończę rozmowę bo wydało mi się to conajmniej dziwne. Nic nie sugeruje, może rzeczywiście piewrwsza odpowiedz była prawdziwa ( odnośnie biura marketingu) Pozdrawiam, Kandydat

Pracodawca

@Jeziorak

Dzień dobry Panie Klaudiuszu :) Oferty na niektórych portalach odświeżają się automatycznie. W niedziele biuro nie pracuje ale kandydaci przesyłają do nas wiadomości i maile. Dlatego rano w poniedziałek może się okazać, że dane stanowisko jest już obsadzone. A więc, żadne dziwne rzeczy się nie dzieją. Po prostu, działamy szybko i skutecznie. Proszę śledzić naszą ofertę, a może uda się i dla Pana znaleźć odpowiednie zlecenie. Pozdrawiamy!

Robbie

Kucharz - dobre warunki i szacunek u pracodawcy. Coś co w PL powoli staje się rzadkością. Jeśli macie możliwość, warto wyjechać i dorobić. Firma wysyłająca też jak najbardziej w porządku.

Daria-room service

Hejka! Polecam wyjazd z nimi. Mega fajna atmosfera przy rekrutacji. Wiadomo, człowiek stresuje się przed wyjazdem ale Panie Magda i Weronika fajnie prowadza krok po kroku i potem pilnują czy na miejscu w Szwecji wszystko u mnie ok. Praca ciężka, no wiadomo jak to jest w hotelu. Ale nawet na początku jak nie wszystko ogarniasz to szwedzki menedżer nie daje ochrzanu, tylko spokojnie pokazuje i tłumaczy. Z czasem idzie już robota właściwie sama. No i chyba nigdy nie widziałam zdenerwowanego czy wrednego Szweda. To duży plus, w końcu pracuje się z ludźmi.

Mauricio

Świetna sprawa dla kucharzy! Wyjazd do Szwecji to wielkie wyzwanie i przygoda. Dużo można się nauczyć, ze Szwedami pracuje się bardzo spokojnie i każdy wrażliwy temat można przegadać. Nie ma krzyczenia czy wyzwisk, szukania kozła ofiarnego itp. Jak jest problem, to cały zespół szuka rozwiązania i kończy się jakimiś wnioskami i piwkiem :) Wtedy na drugi dzień atmosfera jest już czysta. Bardzo mi się to podobało. Pracodawca i szef kuchni byli bardzo wymagający ale szczerzy i życzliwi. Warunki bardzo dobre i stały kontakt z koordynatorką Weroniką lub Magdą w Polsce. I fajne jest to, że to nie jest praca sezonowa, jeśli ktoś dobrze i uczciwie zasuwa, to może zakorzenić tam na dłużej. Warto spróbować!

Marietta

Zakwaterowanie dwa kroki od hotelu, posiłki na miejscu, rower do własnej dyspozycji. Pieniądze na czas i to całkiem dobre.

Gabi

To był mój pierwszy wyjazd do pracy w Szwecji - zupełnie nowy dla mnie kraj! Agencja poprowadziła mnie krok po kroku, a na miejscu zajęły się mną inne dziewczyny z Polski. Początki trudne, wiadomo nowe miejsce. Ale po tygodniu w Szwecji czułam się już jak u siebie. Dobre warunki - własny pokój w domku, prysznic, kuchnia i pralnia. Atmosfera bardzo dobra. Kontakt i opieka biura na bieżąco. Pieniądze na czas. Zdecydowanie polecam!

Roland cook

Dobre warunki noclegowe, porządne pieniądze i fajny kontakt z biurem. Jako praca na sezon letni był to strzał w dziesiątkę! A Szwecja wspaniała - tylko sami Szwedzi trochę "sztywni" ale da się to przeżyć :)

Zostaw merytoryczną opinię o Hotistin Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hotistin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotistin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotistin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotistin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hotistin Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotistin Sp. z o.o.