PRACA 30.72zł BRUTTO: Pracownik Ochrony - Park Rozrywki GÓRASZKA

Góraszka
Oferta opublikowana18.04.2024
Oferta wygasa17.07.2024
Branżafizyczna

Firma Seris Konsalnet zapewnia ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

Zatrudnimy Pracowników Ochrony do Parku Rozrywki Majaland

Lokalizacja: Góraszka, ul. Przelotowa 1

Godziny pracy: 19:00 - 07:00 / 07:00 - 07:00

Zadania:

  • Nadzór bezpośredni obiektu
  • Obsługa systemu monitorującego
  • Obchody/ objazdy obiektu (auto służbowe!)
  • Reagowanie na systemy alarmowe
  • Raportowanie przebiegu służby
  • Współpraca z kontrahentem

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny
  • Doświadczenie w pracy w ochronie - mile widziane
  • Podstawowa znajomość komputera
  • Kultura osobista
  • Niekaralność
  • Zaangażowanie
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stawkę 30.72zł brutto/h
  • Samochód służbowy
  • Umowę zlecenie
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Darmową opiekę medyczną w Luxmedzie

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania przez portal lub kontakt telefoniczny 8.8.5.8.7.8.1.6.5. od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00