Poszukiwana księgowa

Świebodzice
Umowa o pracę3 000-5 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Wstęp

  • Lokalna firma transportowa zatrudni doświadczoną osobę na stanowisko księgowej.

Obowiązki

  • Obecnie poszukujemy osoby z doświadczeniem w księgowości. Wykształcenie nie jest konieczne, gdyż oferujemy pełne szkolenie.
  • Do obowiązków należeć będzie wystawianie faktur kosztowych, uzupełniających oraz ewentualnych korekt.
  • Rozliczanie kierowców z zaliczek oraz z przedstawionych rachunków.

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w dziale księgowości/rachunkowości.

Oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo.
  • Możliwość rozwoju.

Dodatkowe informacje

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod 730014740