Pomocnik drukarza – maszynisty offsetowego

Borzęcin Duży
Oferta opublikowana12.04.2024
Oferta wygasa06.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Drukarnia GRUPA UNIGRAF Sp. z o. o. zatrudni Pomocników drukarza – maszynisty offsetowego

Obowiązki

  • Wszelkie czynności pomocnicze zlecone przez drukarza
  • Dbałość o czystość na stanowisku pracy
  • Transport palet do wyznaczonych miejsc
  • Mycie maszyny

Wymagania

  • Punktualność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Higiena osobista
  • Pożądane doświadczenie w pracy na maszynach i urządzeniach poligraficznych

Oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Bezpośrednie zatrudnienie w stabilnej firmie
  • System premiowy uzależniony od wydajności i jakości
  • Przeszkolenie na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju oraz pozyskiwania nowych umiejętności i kwalifikacji
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia
  • Stabilne godziny pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umową o pracę
  • Odzież robocza