Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Unigraf Sp. z o.o. w Brudzeń Duży

Andrzej

Złoty spakowany już jesteś? Szpadel zabierz przyda się do dalszej kariery.

Wolska Nowy wpis

Nie zapominajmy o Asie (fotograf) który przyszedł do tej firmy pakować paczki na introligatorni ???????????? A po trupach został technologiem. Problem w druku - mniej wody i uciekam z hali ????????????????????. To (usunięte przez administratora) i tyle w temacie ????????????????

Agata Nowy wpis
@Wolska

No to chyba plus dla niego, że awansował. Tak w ogóle trudno jest o awans? Firma wspiera i szkoli, czy wszystkiego trzeba się nauczyć na własną rękę?

Andrzej Nowy wpis

Złoty spakowany już jesteś? Szpadel zabierz przyda się do dalszej kariery.

Diabeł

Chyba Robert jesteś z rodziny ze takie pozytywne opinie. Tomeczek i Piotruś to cwaniaczki właściciel powinien ich odrazu zwymienic na nowych a Zbyszek porażka do wymiany tak samo Michał. Wtedy by ta firma była lepsza. Pozdro

Izabela Nowy wpis
@Diabeł

@Diabeł widzę, że jesteś niezłym doradcą w kwestiach personalnych. Czytając opinie czekałam, czy napiszesz coś pozytywnego. Póki co wymieniłabyś kilka osób, które nie wiemy czy tylko Tobie podpadły. Będę wdzięczna jeśli napiszesz, jaka atmosfera panuje w firmie i czy pracodawca wywiązuje się z zobowiązań?

Dominika

Nie będę ukrywać, że bardzo ciekawi mnie, jak obecnie pracuje się w Grupie Unigraf. Wypadałoby zacząć od kwestii, związanej z atmosferą tam panującą. Pytam teraz obecnych pracowników firmy: czy atmosfera tam panująca jest na tyle dobra, że spokojnie można tam aplikować? Czekam na Wasze odpowiedzi!

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Unigraf Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pomocnik Maszynisty Offsetowego?
Jacek

Witam jak wgląda kwestia awansów w firmie Grupa Unigraf ?Jest możliwość dalszego rozwoju ? Firma wspiera swoich pracowników ?

Tomek

@robert a ile można podwyżki dostać ?

@Tomek

O kasie się nie gada zwłaszcza na forum. Ale mogę dodać że jeśli się starasz i nie cwaniakujesz ze zwolnieniami to zawsze się dogadasz.

Robert

Bardzo dobra firma - szef zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do pracowników. Kasa jest na czas i o podwyżki nie trzeba się upominać.Polecam.

Źloty

Dajcie mi spokój, jestem tak nauczony z domu, że chodze i sprzedaje jak ...

Pracownik sto sześć

Złoty czyli Czeremurzyński z Płońska jest KONFIDENTEM. donosi na pracowników do biura. Jak szef wejdzie na halę to ten baran skacze po maszynie jak małpa w zoo..... nic nie robi na nocy a nie sorry robi-śpi. Ten pajac lubi chłopaków i chodzi w stringach.

Szczera prawda

Czeremurzynski jest poprostu konfidentem., trzeba na niego uważać...

@Szczera prawda

Interesują mnie relacje pomiędzy pracownikami w firmie Unigraf. Czy jest to firma, gdzie pracownicy są ze sobą zżyci i odpowiednio współpracują?

kierownik

(usunięte przez administratora) zawsze krzyczy mało pieniędzy ludzie pracujący to ciemnogród drukarze mają się za coś ale tak naprawdę więcej ogarniają pomocnicy niż oni.(usunięte przez administratora) od wszystkiego ale tak naprawdę na niczym się nie zna i jest fałszywy totalna porażka praca szkodliwa dla zdrowia przez smród z druku nawet dla kobiet które tam pracują ubrania przechodzą po kilku godzinach. szkoda siły i zdrowia nawet Ukraina nie chce tam pracować Pracują tam tylko ludzie którzy nie znają innych firm sto razy lepszych

Pracuję w Borzęcinie.

Lubię ten kołchoz,jest z kogo się pośmiać. Przykładowo jest taki czeremurzyński XD.Czego to on nie zrobi aby tylko go nie zwolnili(chyba tylko wróżka;) to wie) Uprzejmie donosi na pracowników i pracowniczki,to jego reguła.Ekspert od wszystkiego i od niczego.Często ma rozwolnienie z obawy przed ''starym'',wiadomo boi się ten,co nic nie umie.Z smartphonem chodzi nawet za potrzebą,tak związany jest z nim emocjonalnie.Pozdrawiam.

Szczera prawda

Szef narwany. Jest od kogo się nauczyć. Złoty jest najlepszy... w sprzedawaniu (usunięte przez administratora) z Płońska.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Unigraf Sp. z o.o. - Brudzeń Duży

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Grupa Unigraf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Unigraf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Unigraf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Grupa Unigraf Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kosmowska 32
    05-083 Brudzeń Duży
  • NIP: 1181603730 KRS: 0000371117

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grupa Unigraf Sp. z o.o.