Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, firmy działającej w obszarze księgowości, mieszczącej się w Łozienicy, poszukujemy Kandydatki / Kandydata na stanowisko:
Pomoc w dziale księgowości
Miejsce pracy: Łozienica (Goleniowski Park Przemysłowy)
Nr ref:. PBA/05/2018

Łozienica
PBA/05/2018

Obowiązki
- Porządkowanie i dbanie o prawidłowy przebieg dokumentacji w firmie,
- Bieżąca obsługa klienta,
- Prace administracyjne w siedzibie firmy.

Wymagania
-Wykształcenie min. średnie,
-Sprawna obsługa komputera (MS Office)
-Mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku.

Oferujemy
-Pracę na pełen etat,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 531-641-084, 91-852-50-51 . Aplikację CV prosimy przesyłać na adres mailowy Aplikuj z numerem referencyjnym PBA/05/2018

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Jest to oferta pracy tymczasowej.
11779 – numer Agencji

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.
11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Łozienica

KADRY SERWIS Sp. z o.o.