Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Planista produkcji

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • planowanie procesu w oparciu o zamówienia
  • zapewnienie terminowej realizacji zleceń
  • monitorowanie wskaźników wydajności i jakości
  • tworzenie kosztorysów
  • tworzenie raportów okresowych

Wymagania

Profil Kandydata:

  • dyplom uczelni wyższej
  • zdolności analityczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • systematyczność
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

Zapewniamy:

  • konkurencyjną stawkę
  • premie roczne i okresowe
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • stałe godziny pracy
  • przejrzyste reguły premiowania