Performance Marketing Manager

Wrocław
Kontrakt B2B6 000-10 000 złnetto / mies.
Umowa zlecenie6 000-10 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa, zdalna
Rodzaj umowyumowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • praca z narzędziami: Facebook Ads, Facebook Business Manager, TikTok Ads Manager, Google Ads i Analytics, Google Tag Manager, Google Ads Editor, Google Loocker Studio
  • tworzenie, realizacja i optymalizacja kampanii Facebook Ads, Google Ads oraz TikTok Ads
  • analiza skuteczności prowadzonych kampanii,
  • optymalizacja konwersji, testy A/B
  • przygotowanie analiz i raportów podsumowujących prowadzone działania
  • współpraca z innymi działami agencji

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych: Facebook, TikTok, Instagram, Google - pochwal się swoim success stories!
  • sprawne poruszanie się w narzędziach Google Analytics i Google Tag Manager, a także dobra znajomość Google Ads Editor i Google Loocker Studio
  • dostępność od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
  • znajomość języka angielskiego (B2 lub wyższy) jest dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę stacjonarną, hybrydową lub zdalną – miejsce w biurze zawsze na Ciebie czeka, ale dajemy Ci wybór
  • możliwa umowa B2B albo umowa zlecenie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + premie za wyniki) zawsze wypłacane na czas
  • atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu
  • ciągłe kształcenie i zaplanowany rozwój w strukturach firmy
  • regularne spotkania integracyjne

Dlaczego adsfox?

Dołącz do zespołu adsfox - agencji reklamowej, która stawia na skuteczność i innowacyjność! Jako oficjalni partnerzy Google i Meta, tworzymy kampanie reklamowe oparte na danych i optymalizowane dla maksymalnych efektów -> zapoznaj się z case studies na naszej stronie.

Praca w adsfox to nie tylko praca - to szansa na rozwój i uczestnictwo w projekcie, który zmienia sposób prowadzenia biznesu w erze cyfrowej. Jesteśmy agencją, która nie boi się wyzwań i ciągłego doskonalenia. Nasze kampanie są nie tylko kreatywne, ale też mierzalne i efektywne.

Dołącz do nas, jeśli chcesz być częścią zespołu, który ma ambicję stać się globalnie rozpoznawalną marką. Szukamy osób gotowych do ciągłego rozwoju i pokonywania własnych ograniczeń, aby wspierać cele biznesowe naszych Klientów. Dołącz do nas, aby być częścią organizacji, gdzie każdy ma szansę się rozwijać i pomysły każdego są w cenie, bo wpływają na ostateczny wynik organizacji!

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1