Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Pakowacz/ Pakowaczka

Obowiązki

Jako pakowacz będziesz zajmować się:

  • pakowaniem elementów zgodnie z instrukcją
  • wykonywaniem zadań w terminie
  • wykonywaniem drobnych czynności pomocniczych
  • kontrolowaniem jakości wykonywanej pracy
  • przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • min. rok doświadczenia w pracy o podobnym zakresie obowiązków
  • dobre zdolności manualne
  • bardzo dobry wzrok
  • odpowiedzialność
  • motywacja do pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • darmowy transport do miejsca pracy
  • jasny system premiowania
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • pracę w zgranym zespole