Oracle APEX Developer
Poznań

Dla naszego klienta, znanej marki z zagranicznym kapitałem, poszukujemy doświadczonego Oracle APEX Developer

Miejsce pracy: okolice Poznania lub Warszawa

Główne zadania:

- Zarządzanie, wdrażanie i administrowanie bazą Oracle i tworzenie raportów APEX

- Reagowanie na potrzeby użytkowników na całym świecie

- Tworzenie dokumentacji projektu raportowania korporacyjnego

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe - najlepiej w obszarze IT

- Bogate doświadczenie w technologii Oracle APEX i bardzo dobra znajomość narzędzi Oracle RDBMS

- Znajomość baz danych i programowanie w SQL i PL/SQL

- Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie min. B2

- Aktywne prawo jazdy kat. B

- Znajomość JS, jQuery, AJAX

- Analityczny umysł

- Umiejętność interpretacji wymagań biznesowych

Oferujemy:

- Możliwość aktywnego współtworzenia/ implementacji nowych rozwiązań w strukturach firmy

- Duża autonomia w działaniu i realna możliwość rozwoju

- Możliwość pracy w firmie o wysokich standardach z zagranicznym kapitałem

- Bogaty pakiet socjalny (rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, upominki świąteczne, itp.)

- Atrakcyjne zarobki

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

Poznań

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.