OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ

Mikołów
Umowa o pracę4 242-6 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa25.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Do zakładu w Mikołowie zajmującego się pakowaniem kosmetyków poszukujemy Operatorek maszyn Miejsce pracy : Mikołów ul. Waryńskiego

Obowiązki

  • obsługa maszyn pakujących, kontrola pracy maszyn
  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

Wymagania

  • badanie lekarskie dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • gotowość do pracy 3 zmianowej

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • nabycie doświadczenia
  • wynagrodzenie 4242,00zł brutto + premie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1