Operator wózku wysokiego składowania (reach truck)

Gdańsk
Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

Praca dla operatorów wózku wysokiego składowania (reach truck) do załadunku na magazynie spożywczym!
Miasto: Gdańsk
Wynagrodzenie: Do 7 000 zł netto/miesiąc

Obowiązki

•    Kompletowanie towarów
•    Rozkładanie towarów
•    Załadunek/rozładunek towarów
•    Przyjmowanie towarów

Wymagania

•    Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych (UDT)
•    Chęć nauki i pracy
•    Wiek od 18 do 55 lat

Oferujemy

•    Komfortowe zakwaterowanie (450 zł/miesiąc)
•    Transport do i z miejsca pracy (dodatkowe premie dla kierowców i dostęp do samochodu do celów prywatnych poza pracą)
•    Bezpłatny strój roboczy
•    Bezpłatne badania lekarskie, BHP
•    wsparcie koordynatora posługującego się językiem ukraińskim i rosyjskim;
•    Ubezpieczenie medyczne
•    Pomoc w uzyskaniu karty pobytu (zezwolenia na pobyt czasowy) i zezwolenia wojewódzkiego (zezwolenie na pracę typu A)
•    Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zwiększania stawki
•    Rodzaj umowy: umowa zlecenie
•    Po przyjeździe spotykamy się na dworcu w Gdańsku

Dodatkowe informacje

Harmonogram pracy:
•    Niedziela-piątek, 8-12 godzin dziennie
•    Dwie zmiany: 14:00-22:00 i 18:00-5:00
•    200-250 godzin pracy miesięcznie
Wynagrodzenie:
•    Stawka: od 19,00 zł/godz. netto do 33,00 zł/godz. netto
•    Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu
•    Zaliczki po pierwszym odpracowanym tygodniu.