Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka, produkcja

Wstęp

  • Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Companywpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta z branży produkcji spożywczej zatrudni na stanowisko:   operator wózka widłowego UDT miejsce pracy: SZYMANÓW - zapewniamy transport z wybranych miejscowości

Obowiązki

  • Odstawianie palet z produktem gotowym od maszyn pakujących i wstawianie do tunelu chłodniczego
  • Wywożenie z hal produkcyjnych odpadów komunalnych i materiałów kategorii III do pomieszczenia odpadów oraz utrzymanie go w czystości
  • Wywożenie z hal produkcyjnych końcówek wyrobu gotowego i wyrobu niepełnowartościowegodo magazynu
  • Numerowanie palet z produktem gotowym

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT WJO II
  • badania sanepid
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stawkę godzinową 32 zł brutto/godz. + dodatek nocny + możliwość
  • możliwość korzystania z transportu zorganizowanego z miejscowości: Żyrardów, Sochaczew, Łowicz

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania aplikacji oraz kontaktu pod numerem
  • 515-114-383 lub SMS o treści OWW - oddzwonimy!
  • Uprzejme informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W CV prosimy zawierać klauzulę:
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”
  • „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”
  • Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016)