Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

Ogorzelice
Oferta opublikowana31.05.2024
Oferta wygasa25.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie stanem oraz przestrzenią magazynową
  • Przyjęcie dostaw na magazyn oraz wysyłka towarów
  • Współpraca z innymi działami firmy, m.in. z działem sprzedaży, działem zaopatrzenia
  • Dbanie o stan urządzeń transportu bliskiego oraz prowadzenie dokumentacji ich kontroli

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Posiadanie uprawnień UDT na obsługę wózka widłowego (mile widziane też na suwnice)
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Terminowość w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Stabilne środowisko pracy - długofalowa współpraca
  • Zatrudnienie w systemie zmianowym w oparciu o umowę na pełen etat
  • Wdrożenie i przygotowanie do pracy i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w nowoczesnym, zrobotyzowanym zakładzie produkcyjnym
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów w ramach rozwoju firmy i doskonalenia procesów

Benefity

Spotkania integracyjne
Karty przedpłacone
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Pikniki rodzinne
Możliwość uzyskania uprawnień
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1