Operator wózka widłowego

Częstochowa
Oferta opublikowana29.05.2024
Oferta wygasa16.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Do nowego zakładu produkującego lody w Częstochowie poszukujemy operatora wózka widłowego/magazyniera z UDT.

Obowiązki

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za skuteczne i bezpieczne przemieszczanie towarów oraz wspieranie procesu produkcyjnego.
  • Utrzymywanie bezpiecznego i czystego środowiska pracy.

Wymagania

  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego (UDT).
  • Książeczka Sanitarno-Epidemiologiczna.
  • Umiejętność pracy w zespole i gotowość do pracy na różne zmiany.

Oferujemy

  • Umowę zlecenie na okres próbny.
  • Praca w systemie zmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
  • Stałą pracę
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1