Operator Produkcji
Warszawa

Oferujemy

Stałe
wynagrodzenie

Umowę
o pracę

Prywatną opiekę
medyczną

Szkolenia

Prezenty
świąteczne

Kartę
sportową

Dodatkowe ubezpieczenia

Pakiet
relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY

Zmianowy czas pracy

Praca w zespole

Ponad 7000 pracowników

Obowiązki:

•    Obsługa i czyszczenie urządzeń produkcyjnych
•    Kontrola przebiegu procesów technologicznych pod względem jakościowym i ilościowym przy zachowaniu zasad BHP, P.POŻ., GMP
•    Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
•    Uczestniczenie w spotkaniach zespołowych
•    Współudział w realizacji celów zespołu.

Wymagania:

•    Wykształcenie min. średnie/zawodowe
•    Zdolności organizacyjne
•    Zaangażowanie oraz pomysłowość
•    Dyspozycyjność (praca w systemie podstawowym 3-zmianowym)
•    Doświadczenie przy obsłudze maszyn w branży farmaceutycznej, spożywczej lub kosmetycznej będzie dodatkowym atutem.

Warszawa

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.