Operator Prasy Krawędziowej CNC

Gniezno
Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator Prasy Krawędziowej CNC

Obowiązki

  • badania techniczne
  • poprawna obsługa prasy krawędziowej
  • wybór odpowiednich materiałów
  • sprawdzanie wyników pracy
  • dbanie o bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania

  • doświadczenie jako operator prasy krawędziowej CNC
  • wykształcenie zawodowe
  • dyspozycyjność
  • zdolność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznie

Oferujemy

  • wprowadzenie do pracy na stanowisku
  • jasne reguły premiowania
  • okresowe podwyżki
  • rozwijanie kwalifikacji zawodowych
  • profesjonalne środowisko pracy