Operator Prasy Krawędziowej CNC

Zawiercie
Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator Prasy Krawędziowej CNC

Obowiązki

  • przeprowadzanie okresowych badań technicznych
  • mechaniczna obróbka metali
  • dobieranie właściwych materiałów
  • drobne prace serwisowe
  • przestrzeganie zasad BHP podczas pracy

Wymagania

  • bardzo dobra obsługa komputera
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w tym zawodzie
  • umiejętność pracy w grupie
  • wykształcenie kierunkowe - mile widziane
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w stałych godzinach
  • posiłki firmowe
  • Multisport
  • pakiet szkoleń zawodowych