Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator Obrabiarek CNC

Obowiązki

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • obróbka elementów
  • dbanie o dobry stan techniczny maszyn
  • praca zgodna z harmonogramem
  • kontrolowanie jakości zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • przestrzeganie instrukcji pracy i regulaminu firmy

Wymagania

Profil Kandydata:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • chęć do nauki
  • punktualność

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • wysoką stawkę
  • pracę w firmie z tradycją
  • opiekę i pomoc koordynatora
  • świetną atmosferę pracy
  • programy rozwojowe