Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca OPERATOR KOPARKI

ikona Rzeszów
ikona Dodano:wczoraj

SANTEX jest firmą rodzinną działającą na rynku lokalnym i krajowym nieprzerwanie od 1984 roku. Działalność firmy, oparta o wieloletnie doświadczenie w branży inżynieryjno-budowlanej i produkcyjnej, pozwoliła na wypracowanie solidnej marki i silnej pozycji na rynku. Zrealizowaliśmy kompleksowo wiele inwestycji jako generalny wykonawca, przy projektach związanych głównie z budową sieci i instalacji sanitarnych, przepompowni, oczyszczalni ścieków, stacji SUW, kotłowni, zbiorników retencyjnych i składowisk odpadów.

OPERATOR KOPARKI
Rzeszów

Obowiązki

  • sprawna obsługa koparek w zakresie robót ziemnych
  • utrzymywanie w dobrym stanie technicznym powierzonego sprzętu
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • kontrola stanu technicznego i bieżąca konserwacja sprzętu (smarowanie, mycie, czyszczenie, proste naprawy, montaż itp.) wg zaleceń mechaników oraz DTR sprzętu
  • pomoc przy pracach remontowo-konserwacyjnych
  • przestrzeganie zasad BHP na budowie

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi koparek jednonaczyniowych
  • umiejętność obsługi, konserwacji i diagnozowania usterek sprzętowych
  • doświadczenie i wiedza z zakresu obsługi sprzętu (praca przy robotach liniowych będzie dodatkowym atutem)
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w delegacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość
  • mile widziane inne uprawnienia do obsługi innego sprzętu budowlanego

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od efektów pracy
  • niezbędne narzędzia do wykonywania prac
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • możliwość rozwoju
  • udział przy realizacji wielu ciekawych inwestycji
  • dodatkowe benefity w ramach ZFŚS

Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby chętne do podjęcia pracy zapraszamy do załączania CV @ kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie naszej firmy (ul. Wspólna 13 , 39-120 Sędziszów Małopolski)

Kontakt: (17) 749 21 70 /
600 462 259

ikonaRzeszów
SANTEX