Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Operator Koparki

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się budownictwem drogowym.
  • Obsługa koparki gąsienicowej.
  • Praca na dzienną zmianę.
  • Bezpośrednia współpraca z brygadzistą

Wymagania

 Czego oczekujemy:

  • Kilkuletniego doświadczenia jako operator koparki gąsienicowej.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Umiejętności pracy w zespole, samodzielności, dokładności, precyzji

Oferujemy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: podstawa plus premia
  • płatne nadgodziny
  • elastyczny czas pracy
  • pakier pozapłacowych benefitów
  • szkolenia dające nowe uprawnienia