Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko Obsługi Maszyn CNC - Giętarki. Jeśli jesteś profesjonalistą z pasją do technologii CNC, posługujesz się językiem angielskim lub włoskim na poziomie komunikatywnym, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki

  • Zarządzanie i nadzór nad procesem produkcyjnym na maszynach CNC - giętarkach.
  • Optymalizacja ustawień maszyn w celu osiągnięcia najwyższej wydajności i jakości produkcji.
  • Planowanie i koordynacja pracy zespołu obsługującego maszyny CNC
  • Raportowanie wyników produkcji
  • Kontakt z zarządem zakładu

Wymagania

  • J. angielski lub j. włoski -umożliwiający skuteczną komunikację z zespołem oraz współpracę z klientami z zagranicy.
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą maszyn CNC
  • Umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie na spotkaniu
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1