Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Żywiec
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Obowiązki

OBOWIĄZKI:

  • praca z dziećmi
  • zajecia ruchowe z dziecmi
  • wyjścia integracyjne na zewnątrz
  • kreatywna zabawa z przedszkolakami

Wymagania

JAKIEJ OSOBY SZUKAMY?

  • pozytywnie usposobionej i przebojowej
  • pracowitej i uczciwej
  • dyspozycyjnej
  • z wiedzą i doświadczeniem w zakresie kultury fizycznej i sportu
  • z doświadczeniem w pracy z dziećmi
  • z umiejętnościami aktorskimi
  • z wykształceniem na poziomie licencjatu lub magista nauczania poczatkowego

Oferujemy

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

  • pracę dla lidera rynku zajęć ruchowych dla dzieci w wieku przedszkolnym
  • stałą pracę na zasadzie umowy
  • wynagrodzenie zależne od ilości świadczonej pracy, na jasnych i przejrzystych zasadach
  • możliwość zdobycia niepowtarzalnych umiejętności i doświadczeń zawodowych
  • możliwość uczestniczenia w wewnętrznych szkoleniach i kursach
  • możliwość awansu zawodowego