Murarz# Klinkier# Praca za granicą

Zamość
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

Generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych podwykonawców: murarzy.

Obowiązki

• murowanie fasady "klinkier" na klej lub zaprawę,
• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany,
• własna działalność gospodarcza, A1
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana).

Oferujemy

• wynagrodzenie 24 EURO/H,
• rozliczenie codwutygodniowe,
• pomoc przy zakwaterowaniu.

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 510 926 234