Monter rurociągów okrętowych

Gdańsk
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Zatrudnimy monterów rurociągów okrętowych

Obowiązki

  • prefabrykacja i montaż rurociągów okrętowych

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie stoczniowe jako samodzielny monter
  • znajomośćrysunku okrętowego izometrycznego
  • kurs cięcia i sczepiania potwierdzony certyfikatem
  • rzetelność w podejściu do wykonywanej pracy

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na runku
  • Indywidualnie uzgadniane warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego(uzyskania dodatkowych uprawnień np.Poddźwignicowy, operator suwnicy z poziomu roboczego, certyfikaty spawalnicze)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczeniamedycznego oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość wyjazdu na kontrakt zagraniczny