Monter rurociągów / Mistrz

Gdańsk
Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa18.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Zanim opowiesz nam o sobie – poznaj Nas – Convess . Zajmujemy się pracami monterskimi i spawalniczymi na systemach rurarskich, prefabrykacją rurociągów .Wykonujemy prace remontowe na systemach rurarskich , próby szcelności rurociągów i przedziałów kadłubowych.

Obowiązki

  • Koordynowanie prac podległego zespołu pracowników. Praca w halach produkcyjnych, placach montażowych, statkach w budowie i remoncie, na platformach wiertniczych, jednostkach offshore, praca w dokach oraz nadzór nad tymi pracami

Wymagania

  • zarządzanie i koordynacja działań obszaru produkcyjnego w celu zapewnienia prawidłowego i terminowego wykonania zadań
  • monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem jego jakości i efektywności
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych i organizacyjnych
  • sprawowanie nadzoru nad pracą podległych pracowników oraz powierzonych im zadań
  • dbanie o przestrzeganie norm BHP

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzeniew zależności od doświadczenia
  • stałe zatrudnienie
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1