Monter rurociągów/ Brygadzista

Gdańsk
Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa18.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Zanim opowiesz nam o sobie – poznaj Nas – Convess . Zajmujemy się pracami monterskimi i spawalniczymi na systemach rurarskich, prefabrykacją rurociągów .Wykonujemy prace remontowe na systemach rurarskich , próby szcelności rurociągów i przedziałów kadłubowych.

Obowiązki

  • Koordynowanie prac podległego zespołu pracowników. Praca w halach produkcyjnych, placach montażowych, statkach w budowie i remoncie, na platformach wiertniczych, jednostkach offshore, praca w dokach oraz nadzór nad tymi pracami

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy stoczniowej
  • Znajomość i umiejętność czytania rysunku izometrycznego
  • Umiejętności cięcia i sczepiania potwierdzona certyfikatem
  • Rzetelność w podejściu do wykonywanej pracy

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na runku
  • Indywidualnie uzgadniane warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (uzyskania dodatkowych uprawnień np. Poddźwignicowy, operator suwnicy z poziomu roboczego)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego oraz grupowego ubezpieczenia na życie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1