Oferta opublikowana06.03.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż, demontaż paneli fotowoltaicznych
  • praca na rusztowaniach
  • układanie warstw i instalacji umożliwiających rozprowadzenie żywicy
  • dbanie o porządek na miejscu pracy
  • możliwe wyjazdy serwisowe

Nasze wymagania

  • jesteś gotowy do podjęcia pracy fizycznej, brak lęku wysokości (prace wykonywane są na rusztowaniach), praca z chemią
  • chęci przyuczenia do stanowiska, zaangażowanie
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym
  • zdolności manualne, precyzja
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi elektronarzędzi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w branży jachtowej (brak kryzysu)
  • umowa o pracę lub umowa B2B
  • delegacje, możliwość pracy w nadgodzinach 50% i 100% płatnych
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 1000 zł/os
  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED za 1 zł
  • kartę Multisport od 19 zł netto

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Owoce
Karta sportowa
Pakiet relokacyjny
Prywatna opieka medyczna
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1