Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Krosno
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Monter Instalacji Telekomunikacyjnych

Obowiązki

Główne zadania:

  • realizacja zadań utrzymania prewencyjnego (przeglądy i konserwacje) oraz awaryjnego (serwis awaryjny 24/24) sprzętu infrastruktury i systemów łączności przewodowej i bezprzewodowej, cyfrowej i analogowej, systemów CCTV, SDIP, kontroli dostępu, SSWiN, p-poż i innych
  • obsługa zgłoszeń o usterkach i awariach oraz reklamacji zgodnie z obowiązującymi procedurami i umowami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • motywacji do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • mile widziana znajomość infrastruktury kolejowej,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • wykształcenia średniego technicznego lub zasadniczego zawodowego z dziedziny telekomunikacji lub pokrewnego,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
  • dyspozycyjności,

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość korzystania z atrakcyjnych ulg przejazdowych po okresie próbnym
  • ciekawą pracę w renomowanej spółce o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w zakresie wiedzy jak i awansu