Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Montażysta

Obowiązki

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Instalowanie części oraz komponentów zgodnie z instrukcją.
  • Używanie niezbędnych narzędzi i aparatury pomiarowej
  • Wykonywanie testów jakościowych i uzupełnianie dokumentacji zgodnie z instrukcją
  • Dbanie o stanowisko pracy oraz narzędzia
  • Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów

Wymagania

Poszukiwane kompetencje:

  • umiejętności manualne
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej lub na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • chęć rozwoju - uczestnictwo w szkoleniach

Oferujemy

Na tym stanowisku oferujmy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałą premię.
  • Szolenia dające nowe uprawnienia
  • Eventy firmowe
  • Bogaty pakiet socjalny: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną,  ubezpieczenie grupowe