Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Montażysta

Obowiązki

Do zadań osoby na tym stanowisku należy:

  • Przygotowywanie na warsztacie elementów maszyn, montaż wstępny montaż osi, wałów, silników napędowych
  • Montaż maszyn z wcześniej przygotowanych zespołów wg. dokumentacji technicznej u klienta
  • Przeprowadzanie planowych napraw i przeglądów maszyn i urządzeń
  • Ustawienie oraz regulacja elementów ruchomych maszyny
  • Wykonywanie prac ślusarskich

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Znajomości rysunku technicznego - czytanie rysunku i obsługa komputera
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy własnej, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu przy utrzymaniu najwyższej jakości pracy
  • Znajomość zagadnień z zakresu, automatyki, mechaniki, pneumatyki

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska + premia za wyniki
  • Dla chętnych praca w nadgodzinach
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych