W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klientów Międzynarodowych z j. Niemiecki
Warszawa
Z1119

Obowiązki:

  • realizacja zamówień z rynków zagranicznych
  • obsługa klientów niemieckojęzycznych w kwestiach związanych z zamówieniami, fakturami, płatnościami
  • rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zamówień
  • praca na systemie SAP
  • drobne tłumaczenia tekstów

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (b2/c1)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • minimum średnie wykształcenie
  • otwartość, rzetelność, motywacja do pracy i rozwoju
  • mile widziane, ale nie konieczne pierwsze doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku :)

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące i kursy językowe
  • Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku
  • Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji
  • Możliwości rozwoju - ścieżki kariery
  • Możliwość wyjazdów służbowych do krajów niemieckojęzycznych
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Muliticafeteria, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."

Warszawa

CEE Experts by L.M. International Group