Młodszy specjalista ds. Eksportu z jęz. niemieckim

Gdańsk
Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa05.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Obowiązki

  • Bieżąca obsługa oraz wsparcie klientów z rynków niemieckojęzycznych (DACH) oraz Skandynawii,
  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za wymienione rynki,
  • tworzenie ofert i doradztwo produktowe (zapewniamy wdrożenie),
  • udział w tworzeniu materiałów marketingowych (katalogi, broszury, ulotki, karty techniczne).

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2,
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub doświadczenie w firmie technicznej,
  • otwartość, komunikatywność i postawa prokliencka.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
  • perspektywę rozwoju w ramach struktury firmy oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • współpracę z doświadczonym zespołem w przyjaznej atmosferze,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet świadczeń pracowniczych, m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie programu Benefit, możliwość dofinansowania szkoleń i kursów językowych,
  • atrakcyjna lokalizacja biura w Gdańsku-Wrzeszczu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • z biura wychodzimy szybciej o 3h.