Młodszy Prcownik Biurowy z językiem duńskim

Gdańsk
Umowa o pracę9 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Wstęp

  • Poszukujemy kandydatów z językiem duńskim do Gdańska

Obowiązki

  • - proaktywne zdobywanie wiedzy o procesach w celu zapewnienia wymaganego poziomu usług;
  • - wykonywanie rutynowych zadań na wymaganym poziomie jakości iw ramach czasowych zgodnie z wytycznymi/instrukcjami roboczymi;
  • - współpraca z interesariuszami w całym zakresie;
  • - identyfikowanie i proponowanie usprawnień w ramach własnego obszaru odpowiedzialności w celu poprawy efektywności procesów oraz redukcji ryzyka i kosztów.

Wymagania

  • - komunikatywny angielski (poziom B2)
  • -duński C1
  • - znajomość narzędzi MS Office;
  • - umiejętności analityczne.

Oferujemy

  • - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • - wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • - płatne szkolenie;
  • - pracę hybrydową (1 dzień w biurze);
  • - elastyczny czas pracy (biuro czynne w godzinach 8-17)