Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Młodszy Operator Maszyny

ikona Ożarów Mazowiecki
ikona Dodano: 29.06.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ikona 4500 - 5000 zł / miesiąc
ua-flag наймемо працівників з України

Firma Sealed Air projektuje i dostarcza rozwiązania w zakresie opakowań, które chronią towary transportowane na całym świecie, konserwują żywność, umożliwiają prowadzenie handlu elektronicznego i łączności cyfrowej oraz pomagają w tworzeniu globalnego łańcucha dostaw, który jest bezdotykowy, bezpieczny, i pozwala na ograniczanie strat.
Nasi pracownicy są przedsiębiorczymi innowatorami i osobami rozwiązującymi problemy, wszyscy starają się wnieść unikalne spojrzenie i rozwiązania na potrzeby naszych klientów, interesariuszy i społeczeństwa. W firmie SEE tworzymy społeczność wynalazców i twórców przyszłości, którzy z pasją realizują nasz cel.
Firma Sealed Air wygenerowała 5,5 mld USD sprzedaży w 2021 roku i zatrudnia około 16 500 pracowników, którzy obsługują klientów w 114 krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.sealedair.com.

Młodszy Operator Maszyny
Ożarów Mazowiecki

Obowiązki

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów

Wymagania

  • chęć do nauki i pracy na hali produkcyjneh
  • doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej mile widziane
  •  praca w systemie 3-zmianowym
  • podzielność uwagi

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów socjalnych:
  • opieka medyczna dla całej rodziny,
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet emerytalny
  • dodatek obiadowy
  • nauka j. angielskiego

Klauzula informacyjna więcej
ikonaOżarów Mazowiecki
Sealed Air Polska Sp. z o.o