Młodszy Kontroler Finansowy (m/k)

Warszawa
Oferta opublikowana05.02.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżafinanse / księgowość

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy kapitałowej, działającej w branży medialnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Kontrola przychodów, kosztów, wyniku operacyjnego oraz analiza KPI,
  • Sprawowanie kontroli finansowo-administracyjnej nad spółkami zagranicznymi z Grupy, w tym: współpraca z zewnętrznym biurem księgowym, doradcami podatkowymi oraz czuwanie nad obiegiem dokumentów w spółkach,
  • Współpraca z audytorem zewnętrznym, biznesem oraz innymi działami wsparcia,
  • Aktywne uczestnictwo w procesie budżetowania,
  • Monitorowanie i kontrola wykonania zatwierdzonego budżetu (wybrane linii kosztów i przychodów),
  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca (m.in. analiza kosztów i przychodów, tworzenie rezerw kosztowych, kontrola należności i zobowiązań),
  • Uczestnictwo w procesie przygotowywania danych do fakturowania dla wybranych terytoriów lub spółek,
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych oraz formułowanie wniosków na wewnętrzne potrzeby firmy.

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenia w pracy w dziale kontrolingu, księgowości lub w firmie audytorskiej,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, finanse, zarządzanie),
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (praca w międzynarodowym środowisku),
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Biegła znajomość MS Office w tym MS Excel,
  • Znajomość programu Eureka,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i umiejętność nadawania priorytetów,
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole,
  • Kreatywne i logiczne myślenie oraz innowacyjne podejście do problemów,
  • Mile widziana znajomość narzędzi BI.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
  • Pracę hybrydową (3 dni zdalne, 2 dni stacjonarne),
  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
  • Otwartość na nowe pomysły i możliwość proponowania oraz wdrażania własnych inicjatyw,
  • Stały rozwój zawodowy i osobisty,
  • Wsparcie ze strony kreatywnego i energicznego zespołu,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków oraz szkoleń i kursów).