Mechanik Utrzymania Ruchu

Poznań
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu

Obowiązki

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących pracy maszyn
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn w zakładzie
  • Uczestniczenie w okresowych przeglądach i konserwacjach maszyn
  • Wykonywanie zadań zgodnie z harmonogramem
  • Przestrzeganie instrukcji, procedur i regulaminów obowiązujących w zakładzie

Wymagania

Aplikuj, jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie średnie na kierunkach związanych z mechaniką
  • Pracowałeś/aś już na takim stanowisku
  • Potrafisz obsługiwać komputer
  • Wiesz jak czytać dokumentację techniczną
  • Potrafisz pracować w zespole

Oferujemy

Oferujemy stabilne warunki współpracy, możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku, dodatkowe szkolenia stanowiskowe, pakiet benefitów oraz rozwój zawodowy.