Mechanik/ Technik Utrzymania Ruchu

Otwock
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa28.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
  • Dla jednego z naszych klientów – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży opakowań, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik/ Technik Utrzymania Ruchu powiat otwocki, woj. mazowieckie

Obowiązki

  • Diagnostyka i usprawniania programów układów automatyki
  • Aktywny udział w procesie rozwijania prewencji technicznej w zakresie automatyki linii produkcyjnych oraz infrastruktury
  • Prowadzenie bieżących napraw maszyn i urządzeń peryferyjnych oraz reakcja na zgłoszone potrzeby
  • Udział w projektach uruchomieniowych i optymalizacyjnych w obszarze Utrzymania Ruchu i Produkcji
  • Wsparcie merytoryczne dla pracowników działu technicznego w zakresie automatyki/ elektroniki/ elektryki
  • Dbałość o kompletną dokumentację techniczną oraz standard warsztatu technicznego

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne wyższe (automatyka, elektronika, mechatronika lub pokrewne)
  • Biegła umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn
  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów
  • Inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność podejmowania odpowiedzialnych decyzji
  • Zaangażowanie i motywacja do podnoszenia własnych kompetencji
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny)
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1