Mechanik naczep ciężarowych - praca w Danii

Grodzisk Mazowiecki
Oferta opublikowana14.04.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Nasz nowy, duński kontrahent jest bardzo interesującym przedsiębiorcą. Każdy dzień pracy jest inny ze względu na wykonywaną pracę, dlatego nie ma mowy o nudzie. Konrahent zajmuje się przebudową pojazdów ciężarowych - skupiając się głównie na naczepach.Jeśli jesteś kreatywny, potrafisz samodzielnie myśleć nad wykonywanym zadaniem a do tego znasz się na samochodach ciężarowych być może jest to oferta odpowiednia dla Ciebie!

Obowiązki

  • Naprawa i przebudowa naczep cięzarowych

Wymagania

  • doświadczenie w mechanice pojazdowej (naczepy i/lub samochody ciężarowe)
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze i/lub wiedza z zakresu hydrauliki
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Gotowosc do podjęcia pracy na terenie Danii

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę lub B2B,
  • Praca w systemie rotacyjnym
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Pomoc w formalnościach w języku angielskim oraz polskim
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1