Mechanik maszyn i urządzeń lotniczych

Lipsk
Umowa o pracę3 200-3 700 €brutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Runtime GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.Do stałej współpracy poszukujemy kandydatów na stanowisko Mechanik lotniczy

Obowiązki

  • Montaż, demontaż i testowanie części różnych systemów samolotów: hydrauliki, oleju, układu chłodzenia, podwozia, awioniki itp.
  • Wykonywanie czynności pomiarowaych podczas montażu i demontażu podzespołów układów jezdnych samolotu
  • Ocena i dokumentowanie stwierdzonych usterek. Wspomaganie przy pracach montażowych w innych obszarach naprawczych samolotów
  • Wykonywanie ogólnych prac naprawczych i konserwacyjnych na podstawie schematów i rysunku

Wymagania

  • Europejskie Zaświadczenie o niekaralności
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu swobodnej komunikacji (Poziom B1)
  • Auto + prawo jazdy
  • Dobra znajomość rysunku technicznego związanego z branżą mechaniczną
  • Ukierunkowanie na pracę zespołową i gotowość do pracy zmianowej
  • Wykształcenie w kierunku wykonywanego zawodu lub pokrewne oraz doświadczenie w zawodzie mechanicznym co najmniej 3 lata

Oferujemy

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Premie świąteczne i dodatki urlopowe
  • Wynagrodzenie od 18€/h - 22€/h brutto plus wsparcie finansowe do zakwaterowania
  • Do 29 dni urlopu wypoczynkowego rocznie
  • Bezpłatne bilety w trasporcie miejskim

Dodatkowe informacje