Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Mechanik Maszyn

Obowiązki

Podstawowe obowiązki:

  • Przygotowanie i realizacja poszczególnych czynności dla procesu utrzymania taboru kolejowego (demontaż, przegląd podzespołów, montaż) zgodnie z dokumentacją, wymogami sztuki oraz najlepszymi praktykami
  • Współpraca w procesie obrotu częściami (weryfikacja ilościowa oraz kontrola stanu technicznego w trakcie montażu)
  • Wykonywanie samokontroli  jakości wykonywanych operacji

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT IIS (operator suwnicy i żurawi stacjonarnych) będą dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Min. średnie wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku Mechnika masyzn

Oferujemy

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technicznym
  • Pracę w dynamicznym zespole, w szybko rozwijającej się organizacji
  • Elastyczne godziny pracy