Mechanik maszyn

Opole
Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Praca w miejscowości Osowiec

Obowiązki

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • instalacje, demontaż oraz naprawy maszyn i urządzeń
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • udział w ocenie i usprawnianiu procesówtechnologicznych

Wymagania

  • wykształcenie -zawodowe, kierunkowe
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienia :na wózek widłowy i obsługę suwnicy będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy
  • wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową

Dodatkowe informacje

  • Aplikacje CV prosimy przesyłać na adres : sekretariat@moj.com..pl lub kontakt telefoniczny – Tel 660581559