AXAMO RECRUITMENT to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Jesteśmy łowcami talentów, którzy docierają do najlepszych kandydatów na rynku. Z uwagą słuchamy ich oczekiwań i potrzeb, dzięki czemu potrafimy skutecznie pomóc im w znalezieniu wymarzonej pracy i realizacji celów zawodowych.

MECHANIK KOPAREK
Stalowa Wola

Obowiązki
·        Techniczno-serwisowa obsługa maszyn budowlanych.
·        Usuwanie awarii w terenie.

Wymagania
·        Doświadczenie w naprawie sprzętu budowlanego w tym koparek lub maszyn rolniczych,
·        Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy
·        Wynagrodzenie 3000-5000 zł brutto
·        Umowa o pracę
·        Prywatna opiekę medyczną

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV w języku polskim na adres Aplikuj w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.”

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Axamo Sp. z o.o.