Oferta opublikowana18.03.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Masażysta

Obowiązki

Obowiązki:

  • Wykonywanie zabiegów, masaży i rytuałów znajdujących się w ofercie Spa
  • Wykonywanie czynności związanych z obsługą Gości SPA
  • Zachowanie czystości w strefie pracy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek strefy SPA i Hotelu

Wymagania

Wymagania:

  • Min. Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność, miła aparycja i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

My oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku
  • Pracę w dynamicznym, pracowitym zespole
  • Miłą, rodzinną atmosferę