Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Manager Restauracji

Obowiązki

Główne zadania:

  • Organizacja pracy podległego personelu
  • Dbałość o wysoki standard obsługi Gości konferencyjnych i indywidualnych
  • Bieżąca współpraca z innymi pracownikami nad opracowywaniem menu
  • Nadzór nad stanami magazynowymi i dbałość o towar do restauracji

Wymagania

Wymagania:

  • Zdolności kierownicze, doświadczenie w pracy w gastronomii
  • Życzliwość i profesjonalizm w podejściu do Gościa
  • Kreatywność i sumienność w pracy nad realizacją założeń budżetowych
  • Nadzór nad przygotowaniem potraw i motywowanie pracowników do intensywnej pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Pracę w środowisku biznesowym z najbardziej rozpoznawalnymi markami w kraju
  • Szkolenia rozwojowe
  • Posiłki pracownicze
  • Zniżki pracownicze na usługi restauracji