Manager ESG – zarządzanie energią

Kraków
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy w szczególności z działem finansów i administracji oraz działami operacyjnymi
  • Opracowywanie regulacji wewnętrznych firmy w obszarze ESG przy uwzględnianiu wymogów ustawowych i wytycznych
  • Udział w procesie budowania, monitorowania i realizacji strategii ESG oraz planowania rocznego
  • Współpraca z działem implementacji nowych kontraktów dot. obsługi budynków
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji energetycznej, ograniczania kosztów eksploatacyjnych przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu użytkowników
  • Wsparcie obsługi nieruchomości w zakresie zarządzania energią i środowiskiem
  • Analiza wskaźników środowiskowych ze wskazaniem sposobów ich poprawy, śladu węglowego
  • Planowanie neutralności klimatycznej firmy z uwzględnieniem przepisów prawnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – mile widziane osoby po kierunkach : Inżynieria środowiska, instalacje budynkowe, budownictwo zrównoważone, odnawialne źródło energii, systemu zarządzania energią
  • Znajomość zagadnień związanych z energią, OZE, poprawą efektywności energetycznej, funkcjonowaniem systemów wentylacji, ogrzewania i chłodzenia
  • Znajomość problematyki budynków oraz zrównoważonego rozwoju w sektorze nieruchomości
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów zarządzania energią w nieruchomościach
  • Wiedza z obszaru zrównoważonego rozwoju
  • Doświadczenie w procesie budowania, monitorowania i realizacji strategii ESG
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne związane
  • Umiejętność określania priorytetów na stanowisku pracy i organizacji własnego czasu pracy
  • Znajomość MS Office

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Dużą samodzielność;
  • Jasno zakomunikowane oczekiwania, feedback na bieżąco;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1