Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Majster Budowy

Obowiązki

Najważniejsze obowiązki:

  • organizowanie i nadzór nad realizacją robót w oparciu o harmonogram i dokumentację,
  • przyjmowanie, kontrola i rozliczanie materiałów na budowie,
  • współpraca z kierownikiem kontraktu i kierownikiem budowy,
  • ewidencja czasu pracy pracowników,
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP,
  • rozwiązywanie bieżących problemów na budowie,
  • przeprowadzanie częściowych odbiorów robót i współudział w odbiorach końcowych.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu budowlanym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • silna osobowość, komunikatywność, dyspozycyjność,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość programów: AutoCAD, pakiet MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon służbowy),
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole,
  • miłą atmosferę pracy,